Подяки та пам'ятні подарунки чорнобильцям

З нагоди Міжнародного дня пам'яті чорнобиля 25 квітня Лариса Цепух, голова районної державної адміністрації та Василь Півень, заступник голови районної ради зустрілись з людьми, які ліквідовували аварію на ЧАЕС та дітьми-інвалідами, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС.

На зустрічі лунали вдячні слова героям-ліквідаторам  та відповіді на питання, які турбували їх найбільше, зокрема  від Миколи Бебеса, начальника управління соціального захисту населення, Ярослава Кулініча, заступника головного лікаря районної центральної лікарні та Людмили Терещук, головного лікаря центру первинної медико-санітарної допомоги. Питання були стосовно нарахування пенсій, надання путівок, пільгових перевезень, а також забезпечення ліками та видача препаратів по рецепту в районній лікарні та аптеці.

За самовіддачу, героїзм, патріотизм та силу волі, були вручені подяки, з нагоди свята, від народного депутата України, Степана Івахіва. Зокрема, таку подяку отримав  Іван Вашестюк з с. Жиричі. Також отримала подарунок Софія Хомич.

Наостанок,  Лариса Цепух, голова райдержадміністрації запевнила, що всі порушені чорнобильцями питання будуть обов'язково розглянуті , також побажала усім присутнім здоров’я та благополуччя.

 
Valid XHTML & CSS | Template Design kruizer-08@mail.ru | Copyright © 2009 by kruizer