Чи будуть добувати жиричівську мідь

жиричівська мідьГеологи з Рівного хочуть зайнятися видобутком покладів міді поблизу села Жиричі.

Така інформація прозвучала на засідання постійної депутатської комісії Волинської облради з питань раціонального використання природних ресурсів та екології. Зі слів начальника регіонального геологічного підприємства “Північгеологія” Петра Савчука в Україні немає зараз своїх мідних родовищ. Як сказав фахівець, проведені геологічні роботи показали, що на рудопроводі “Жиричі”(Ратнівський район) є промислові мідні запаси. Тобто, спочатку треба виділити землю для родовища, затвердити запаси ресурсів і перйти до експлуатації.

Окільки державного бюджету на 2011 рік ще немає, тому невідомо скільки грошей з Києва поступить до геологів для таких благих намірів. Також Петро Савчук сказав, що на геологічні роботи в наступному році країна плнуе виділити близько півтора мілярда гривень. Зрештою дане питання перенесено на час, коли буде затвердженно державний бюджет.

Члени комісії узгодили проект рішення про погодження надання спецдозволу на користування надрами рівненськими геологами з метою геологічного вивчення покладів міді

 

Додати коментар

Valid XHTML & CSS | Template Design kruizer-08@mail.ru | Copyright © 2009 by kruizer