Архієрейський візит у Жиричі

 

DSC_0751Третього вересня до Храму Покрови Пресвятої Богородиці здійснив візит єпископ Володимир-Волинський і Ковельський Никодим. І, ось очікуваний момент, під ангельські голосочки малих дітей і звуки сільських дзвонів,Владику зустрічає переповнена людьми сільська церква.

Під час святкового богослужіння Владиці співслужили священики Гірниківського та Ратнівського благочиння, а також своїм співом прикрашав Літургію місцевий хор. Після богослужіння єпископ разом з духовенством відслужили молебень, після якого Никодим звернувся із  повчальною проповіддю  до присутніх. У своїй промові, єпископ акцентував свою увагу на прочитаному Євангелії. Він закликав нести кожному з нас свій життєвий Хрест, який нам вручив Господь. Никодим наголосив, що в одних він буває тяжкий у інших легший, але він під силу кожному із нас.

В кінці проповіді Никодим привітав всіх із недільним днем, а протоієрея Михаїла з днем Ангела, побажавши настоятелю храму міцного здоров’я, терпіння та сили вести свою паству до Царства Небесного. Також Владика подякував всім людям, що зібралися в храмі, які моляться і трудяться біля цієї святої церкви, адже їхній труд видно: золотом виблискує іконостас, пофарбована церква, позолочені купола, цвітуть квіти. В цьому році церкві виповнюється 90 років, вона живе, вона кличе до себе усіх бажаючих.

DSC_0715

DSC_0719

DSC_0722

DSC_0755

За матеріалами http://vv-orthodox.org

 

Додати коментар

Valid XHTML & CSS | Template Design kruizer-08@mail.ru | Copyright © 2009 by kruizer