Ласкаво просимо, Гість
Будь ласка Вхід або Реєстрація.    Забули пароль?

Безкоштовні розробки уроків, методичні рекомендації, шкільні сценарії на сайті відділу освіти
(1 чол.) (1) Гість
Вниз
Відповісти
Створити нову тему
Сторінка: 1
Повідомлення теми: Безкоштовні розробки уроків, методичні рекомендації, шкільні сценарії на сайті відділу освіти
Безкоштовні розробки уроків, методичні рекомендації, шкільні сценарії на сайті відділу освіти 6 р., 4 міс. назад  
Хочу поділитись з вами однією історією. Якось мені довелось лежати в дитячій лікарні з маленьким синочком, розговорившись із нашим лікарем про життя, про роботу (я вже майже одинадцять років працюю в освітній галузі), я в ході розмови згадала про інтернет-портал освіти міста Чернівців, і яким було моє здивування, коли я почула таку фразу: «А навіщо нам портал, навіщо ж там створений відділ інформаційно – інноваційних технологій, коли в школах міста навіть нормальних комп’ютерних класів немає». Ви знаєте, якби мені це сказала якась бабця в тролейбусі, я б не здивувалась, але людина, яка має власних дітей шкільного віку, яка зустрічається за день з більшою кількістю учнів та батьків ніж звичай вчитель за свій робочий день зовсім не цікавиться новинами освіти – мене це просто обурило. Щодо комп’ютерних класів та мультимедійних комплексів – то мені здається, що не менше ніж 95 % шкіл забезпечені сучасним комп’ютерним обладнанням.

Тож, шановна громадо, звертаюсь до вас, як педагог, слідкуйте за новинами в освіті, діліться ними, бо виховання і навчання наших дітей тільки на 50 % залежить від освітян, а решту – від батьків та суспільства.

Інтернет - портал освіти міста Чернівці знаходиться за адресою: osvitacv. com/, тут ви знайдете багато цікавої, а головне корисної, інформації не тільки для педагогів та керівників навчальними закладами. Для тісної співпраці батьків з педагогами було створено розділи: «Батькам на допомогу», «Учневі на допомогу», «Громадянам», «Консультації юриста» та навіть окрема рубрика «ЗНО» для випускників , де можна в будь який час переглянути всі необхідні матеріали для підготовки та успішного вступу до ВНЗ.

На освітньому порталі щодня висвітлюються загальнодержавні освітні новини, новини освіти краю, а таж важливі суспільно-політичні новини Буковини.

В будь - який час ви можете написати свої зауваження чи запитання на форумі порталу і на протязі робочого дня отримаєте кваліфіковану відповідь.

На сьогоднішній день, я не уявляю своєї подальшої роботи без освітнього порталу, сподіваюсь, що після публікації цієї статті , Ви, хоча б з цікавості заглянете і зрозумієте, що робота порталу освіти міста Чернівці корисна і потрібна нам всім .
Введіть код   
Можна використовувати BB-коди й смайли
Управління освіти Чернівецької місь

Останнє редагування: 04.03.2013 22:40 Редагував admin.
Reply Quote

Ві:Безкоштовні розробки уроків, методичні рекомендації, шкільні сценарії на сайті відділу освіти 6 р., 3 міс. назад  
привіт всім, хто цікавиться науковими розробками для школи. хочу порекомендувати сайт - справжню онлайн школу. особисто мені подобається те, що опубліковані як звичайні тексти з підручників, так і додаткові матеріали. Я постійно готуюсь до уроків лише за допомогою Гіпермаркерту знань school. xvatit. com/
Всім успіхів!
Введіть код   
Тетяна Петрівна

Останнє редагування: 04.03.2013 22:40 Редагував admin.
Reply Quote

Школа і навчання - Форум села Жиричі 9 міс., 1 тиж. назад  
Have you ever considered about adding a little bit more than just your
articles? I mean, what you say is valuable and all.

But imagine if you added some great visuals or videos to give your posts more,
"pop"! Your content is excellent but with images and videos, this blog could certainly be one of the
greatest in its niche. Amazing blog!
Введіть код   
Gabriela

Reply Quote

Вверх
Відповісти
Створити нову тему
Сторінка: 1
Valid XHTML & CSS | Template Design kruizer-08@mail.ru | Copyright © 2009 by kruizer