Активні форумчани

1. Г О Ш А (30 Пости)
2. admin (22 Пости)
3. Розис (20 Пости)
4. Marin4uk (17 Пости)
5. CASPER (12 Пости)

Останні повідомлення

Оголошення - Форум се...
Jerri 06-01-18 22:13
Оголошення - Форум се...
Jerri 06-01-18 22:13
Оголошення - Форум се...
Jerri 06-01-18 22:13
Школа і навчання - Фор...
Archie 05-01-18 20:34
Ві:Хто знає в кого най...
kolya 22-12-17 20:49
Ві:Що нового в школі?
km.16 22-12-17 15:14
Спортивне життя села ...
Essie 17-05-17 07:58
Відпочинок в Жиричах ...
Georgia 16-05-17 10:49
Прийміть вітання - Фо...
Marisa 16-05-17 04:08
Школа і навчання - Фор...
Gabriela 16-05-17 02:57

Жиричі Вконтакті

Сайти-друзі

Слава Ворошилов - ВМЕСТЕ сможем спасти!

Купить инкубатор для яиц в Украине. Большой выбор.

турник настенный. Производство и продажа.

Покрова День села

titulkaСеред лугів село моє чудове

Там на світанні запахи медові,

Теплом вітрів овіяні вони,

У цьому краї народились ми!

14 жовтня – Покров Пресвятої Богородиці. В нашому селі збудовано церкву на її честь. Саме в цей день з’їжджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли. Де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька. В цей день село, як завжди, радо зустрічало гостей. Працівниками будинку культури і не тільки, був подарований концерт. Діячі з трепетом та любов’ю виконували пісні, читали гуморески, з великою вдячністю звертались до  селян. А дякувати їм є за що, адже люди в Жиричах найпрацьовитіші. Вони не звикли до слави, але їх щоденна праця, життя – то джерело людської мудрості і самовідданості.  

  В цей чудовий день, не могли не привітати іменинників, а саме: Гурського Михайла Онуфрійовича, Жолоб Ігоря Романовича, Жолоб Парасковію Іванівну, Жолоб Галину Василівну, Ковальчук Марію Василівну, Михайлевського Романа Васильовича, Панасюк Юлію Миколаївну, Троць Марію Михайлівну.  Бажали їм міцного здоров’я, успіхів у всіх задумах та починаннях. А закріпилось побажання піснею  «Червона калина» у виконанні вокальної групи вчителів.  Підняти настрій гостям допомогли Григорій Горох, який прочитав гуморески, а також наймолодші виконавці свята Давід Петручик та Назар Хомич, з вуст яких пролунали веселі віршички.

 

 Село наше процвітає, адже в цьому році на світ народилося 14 жителів села, а наймолодшою з них є  Вашестюк Тетяна Сергіївна. Привітали їх українською народною піснею «Ой у полі» Хомич Анатолій, Соботович Анатолій і Шикута Сергій. Також радували своїм чарівним голосом присутніх Юлія Шамайло, Оксана Кисіль, Світлана Шикута, Софія Нефедюк, Людмила Соботович, Жолоб Ангеліна. Золотих ювілярів, а саме: Михайлевського Пилипа Омеляновича і Єфросинію Павлівну, Михайлевського Дмитра Моколайовича і Парасковію Андріївну, Козел Гната Івановича та Єлизавету Юхимівну, Вашестюка Парфирія Калістратовича і Віру Мефодіївну привітала піснею «Про тата» Лідія Соботович. Вдячність вчителям, за їх не легкий труд  було почуто в пісні «Вчителько моя» у виконанні Романа Жолоба.

Мама, матінка, матуся. Є люди на світі, яким жодного разу не довелося вимовити ці слова, але яке щастя випало тим, хто може щоденно їх промовляти і чути. А ще більше щастя – чути дитячий щебет та сміх у рідній хаті. Багато багатодітних сімей має наше село, а наймолодшою багатодітною мамою на сьогодні є Мамчур Зоя Володимирівна. Для неї, а також для всіх мам села Жиричі лунала пісня «Мамо», від Ірини Мороз та Анатолія Ковальчука. 

Гучними оплесками дякували гості села виконавцям. Від себе хотілося б побажати нашим працювитим людям не знати бід, жити в мирі та злагоді. Пам’ятайте, що добро віддячується добром. Тож робіть добрі вчинки, допомагайте один одному. І куди б не закинула вас доля, не забувайте про своє рідне село Жиричі.

Ведучі Співають чоловіки Виступ учнів школи Переповнений будинок культури жителями села
На сцені молоді жінки села Жиричі Юнні гумористи Хор старших жінок Молоді артистки

 

Автор: Круглій Марина

 

Додати коментар

Дата час
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Голосування

Що Ви думаєте про цей сайт:
 

Хто на сайті

На даний момент 28 гостей на сайті
Valid XHTML & CSS | Template Design kruizer-08@mail.ru | Copyright © 2009 by kruizer