Активні форумчани

1. Г О Ш А (30 Пости)
2. admin (22 Пости)
3. Розис (20 Пости)
4. Marin4uk (17 Пости)
5. CASPER (12 Пости)

Останні повідомлення

Оголошення - Форум се...
Jerri 06-01-18 22:13
Оголошення - Форум се...
Jerri 06-01-18 22:13
Оголошення - Форум се...
Jerri 06-01-18 22:13
Школа і навчання - Фор...
Archie 05-01-18 20:34
Ві:Хто знає в кого най...
kolya 22-12-17 20:49
Ві:Що нового в школі?
km.16 22-12-17 15:14
Спортивне життя села ...
Essie 17-05-17 07:58
Відпочинок в Жиричах ...
Georgia 16-05-17 10:49
Прийміть вітання - Фо...
Marisa 16-05-17 04:08
Школа і навчання - Фор...
Gabriela 16-05-17 02:57

Жиричі Вконтакті

Сайти-друзі

Слава Ворошилов - ВМЕСТЕ сможем спасти!

Купить инкубатор для яиц в Украине. Большой выбор.

турник настенный. Производство и продажа.

Прогнози погоди-2011: пізня весна і аномально спекотне літо

прогноз погоди на літоЗміна зимового одягу на весняний найближчим часом, за прогнозами синоптиків, українцям не загрожує. По-перше, морози, які вже набридли жителям країни, протримаються до середини першої декади березня.

Після цього стовпчик термометра трохи підніметься, але «плюс» на градуснику  ще не скоро з'явиться.

По-друге, всі прогнози сходяться на тому, що весна в нинішньому році ранньою не буде і прийде до нас пізніше звичайних календарних термінів.

- Зараз погода набагато холодніша від норми, - повідомила Газеті по-київськи синоптик гідрометцентру України Надія Жук. - Для останніх чисел лютого за норму вважають 7 градусів морозу вночі і мінус 1 - вдень. В цьому ж році погода холодніша від цієї календарної норми на 5-7 градусів.

- Про ранню весну говорити не доводиться, - підтвердив керівник Укргідрометцентру Микола Кульбіда. - Весна прийде в третій декаді березня, що є нормальним явищем.

Температурний режим на початку березня в порівнянні з нинішньою погодою не зміниться, але буде досить стабільним. Вдень - до 5-10 градусів морозу, вночі - приблизно 10-15 градусів морозу. Синоптики стверджують, що морози спадуть не раніш 7-9 березня.

А далі температура буде підвищуватися практично у відповідності зі звичайним погодним календарем і наблизиться до нуля до кінця другої декади березня.

- За підсумками спостережень протягом багатьох років перехід на середньодобову температуру в 0 градусів відбувається тільки до 19 березня, - пояснила Надія Жук. - А потім нормальною вважається вже плюсова температура.

Прогноз синоптиків на пізню весну співпадає з висновками народного волинського синоптика Володимира Лиса. Погоду весни, він визначає по погоді 28-30 грудня. Ці дні були щедрими на заметілі та мокрий сніг. Це означає, що весна очікується мокрою та пізньою.

- Березень почнеться із заметілей, які триватимуть перших десять днів місяця. Друга декада теж буде досить прохолодною, можливий мокрий сніг. Третя декада - дощова, - пояснює Володимир Лис.

Українські бабаки дали 2 лютого різні прогнози. Львівський бабак Мишко і його подруга Маруся "прогнозують" прихід весни в середині березня. А харківський бабак "дав прогноз" на більш ранню весну.

1 березня - привід задуматися про погоду не тільки навесні, а й влітку. Синоптики, які орієнтуються на народні прикмети, стверджують, що тепла погода на Водохреще забезпечила довгу помірно морозну зиму, яка триватиме до половини весни.

Тільки в травні можна буде вдихнути на повні груди теплого повітря і попрощатися із заморозками. Також можна розраховувати на помірно жарке і сухе літо.

Астрологи ж прогнозують цього літа аномальну спеку - навіть більшу, ніж влітку минулого року.

В найближчі сім років у весняно-літній період ми будемо мати справу з аномальними проявами високих температур і посухою в багатьох регіонах земної кулі. Цьогорічне літо обіцяє бути не менш, якщо не більше жарким, ніж літо 2010 року.

 

Додати коментар

Погода в Ратно

Дата час
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Valid XHTML & CSS | Template Design kruizer-08@mail.ru | Copyright © 2009 by kruizer